Polecane motocykle terenowe

Polecane motocykle terenowe

Triumph Tiger 900 Rally Pro

Reklama: Skutery Racibórz

Jeśli przemawia do Ciebie wszechstronna natura Suzuki, ale chcesz czegoś o nieco większej wydajności, wejdź do Triumph Tiger 900 Rally Pro . Tiger 900 Triumph, Rally Pro ma trzycylindrowy silnik o pojemności 888 cm3, tak jak reszta linii.

Triumph twierdzi, że wytwarza 94 KM i 64 Nm momentu obrotowego. Ale to, czego nie można wymienić na wykresie specyfikacji, to to, jak fajnie brzmi silnik i jak zachowuje się w terenie.
Poza tym, Rally Pro, to motocykl posiadający kontrolę trakcji zależną od IMU i ABS na zakrętach, sześć trybów jazdy, quickshifter i 7-calowy wyświetlacz TFT z łącznością Bluetooth.

Motocykl zgodnie z przeznaczeniem otrzymał przednie i tylne zawieszenie Showa. Odwrócony widelec wkładu 45 mm jest regulowany i zapewnia 9,4 cala skoku. Z tyłu amortyzator gazowy RSU jest również regulowany, a skok ustawiony jest na 9,05 cala.

Szprychowe koła bezdętkowe ułatwiają wymianę i naprawę opon – a mówiąc o oponach, opony Pirelli Scorpion Rally mają wyraźny charakter terenowy, co odpowiada intencji Rally Pro w terenie.

Facebook Comments Box

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments Box