Odzież dla młodych klientów – Okay Multibrand Shops

Odzież dla młodych klientów – Okay Multibrand Shops

Firma oferująca odzież młodzieżową będzie rozwijać swoją sieć franczyzową w Czechach, na Ukrainie, Łotwie i Słowacji.

W sklepach Okay Multibrand Shops można znaleźć ubrania młodzieżowe takich marek jak: Atlantic, Berge czy Sabra. Polska sieć sklepów Okay Multibrand Shops liczy 85 placówek. Oprócz nich poza granicami naszego kraju działa pięć punktów franczyzowych.

Do końca 2012 roku polska sieć ma się powiększyć o 40-70 nowych sklepów. Równolegle firma skupi się na rozwoju zagranicznej sieci sprzedaży.

– Stworzyliśmy dział odpowiedzialny za rozwój sieci franczyzowej za granicą. W tym roku planujemy debiut na Ukrainie, Słowacji i Łotwie. W tym ostatnim kraju mamy już potencjalnego partnera, który chce otworzyć pięć sklepów Okay Multibrand. Będziemy również kontynuować rozwój w Czechach, gdzie w ubiegłym roku otworzyliśmy pierwszy sklep w Karłowych Varach. Chcemy, żeby do końca 2012 roku za granicą działało 30 sklepów – opowiada Mariusz Brzyski, dyrektor zarządzający sieci.

Oprócz planów zagranicznych Okay Multibrand Shops już teraz przygotowuje się do okresu wakacyjnego. Firma po raz kolejny będzie otwierać sklepy sezonowe w nadmorskich kurortach m.in. w Jastarni, Gdyni czy na Helu. W planach jest także rozwój sieci w największych polskich miastach.

Własny sklep Okay Multibrand można otworzyć, dysponując kwotą 25-30 tys. zł. Lokale mają powierzchnię od 30 do 150 m2 i mieszczą się w centrach handlowych lub przy głównych ulicach miast. Firma nie pobiera opłat bieżących, zaś opłata za przystąpienie do sieci uzależniona jest od kraju, w którym powstanie sklep.

Okay Multibrand Shops zapewnia swoim franczyzobiorcom materiały promocyjne oraz przygotowuje wizualizację sklepu. Przed rozpoczęciem współpracy franczyzobiorca przechodzi szkolenie w zakresie zarządzania sklepem oraz obsługi klienta.

Facebook Comments Box

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments Box