Jakiego laptopa warto kupić?

Jakiego laptopa warto kupić?

“Który laptop powinieneś kupić?”  – te pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Bez względu na kategorię cenową, istnieje po prostu zbyt wiele różnych rodzajów laptopów do wyboru. Co więcej, nie ma jednego najlepszego laptopa, ponieważ nie ma jednego rodzaju użytkownika laptopa.

Więc kiedy ludzie pytają nas, która marka laptopa lub laptopa jest najlepsza, nie da się przekazać im łatwej odpowiedzi. Najlepiej dać im listę.

W zależności od tego, co planujesz robić z następnym laptopem, upewnij się, że wybierzesz odpowiedni dla siebie rozmiar. Rozmiar jest na tyle istotny, że w odróżnieniu od pamięci RAM oraz ROM laptopa, nie możesz go później zaktualizować. Jesteś uwięziony w tym, co wybierzesz z góry, więc wybieraj mądrze.

Rozmiary laptopów zaczynają się od 11,6 cala i sięgają 17,3 cala. Większość marek i producentów OEM, takich jak HP, Dell, ASUS i Acer, zazwyczaj oferuje trzy rozmiary wyświetlacza – 13,3 cala, 15,6 cala i 17,3 cala. Jednak niektórzy sprzedawcy oferują laptopy, które nie mieszczą się w tych rozmiarach, w tym 11,6 cala, 12,5 cala i 14 cali. Warto sprawdzić Dell Inspiron 5570.

Oczywiście, jeśli Twoim priorytetem jest przenośność, będziesz chciał wybrać mniejszego laptopa z systemem Windows. Zwykle są cieńsze i lżejsze niż ich większe odpowiedniki. Poszukaj laptopów, które mają ekran o przekątnej 12,5 cala lub 13,3 cala i wadze od 1 kg do 1,5 kg.

Facebook Comments Box

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments Box