Covery i usuwanie tatuażu

Covery i usuwanie tatuażu

Stało się najgorsze i zrobiłeś sobie tatuaż, którym absolutnie gardzisz? Być może było to spowodowane zaniedbaniem podczas pielęgnacji, która w konsekwencji doprowadziła do odbarwienia tatuażu. Może poszedłeś do artysty, który nie był tak dobry, jak się spodziewałeś. A może miałeś szaloną noc i obudziłeś się rano z tatuażem, o którym wolałbyś nie mówić. W każdym razie masz szczęście, ponieważ tatuaże można teraz usunąć lub całkowicie zakryć! Sprawdź: Studio tatuażu Bydgoszcz

Tańszą i zazwyczaj korzystniejszą opcją jest tuszowanie tatuażu. Jest to dość proste w tym sensie, że wszystko, co musisz zrobić, to poprosić innego tatuażystę o wykonanie tatuażu nad poprzednim, tak aby wyglądał bardziej atrakcyjnie. Na szczęście większość przypadków tuszowania tatuaży wynika z tego, że tatuaż pierwotny jest bardzo odbarwiony. Jest to lepsze w przypadku procesu tuszowania, ponieważ znacznie ułatwia dodanie starego tatuażu do czegoś nowszego.

Niektórzy uważają, że ponieważ stary tatuaż już się osadził, proces pielęgnacji nie jest tak ważny. To jest całkowicie fałszywe. Nowy tatuaż otworzy ranę, tak jak poprzedni, a jeśli zdecydujesz się zaniedbać proces pielęgnacji, możesz skończyć z powrotem tam, gdzie zacząłeś.

W przypadku, gdy chcesz całkowicie usunąć tatuaż, być może będziesz musiał ponieść dość wysoki koszt, a także poradzić sobie z bólem i potencjalnymi bliznami. W zależności od wielkości i złożoności tatuażu cena tego zabiegu może wynosić od 2000 do 10000 złotych. Będziesz musiał chodzić na powtarzające się sesje, podczas których używa się delikatnego lasera do rozbicia cząsteczek atramentu w tatuażu, aby organizm mógł je naturalnie usunąć. Jednak ten proces może być dość bolesny.

Facebook Comments Box

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments Box